Kas Lietuvai ir, Latvijai nav, bet Igaunijā nelegāls? IKEA veikals

0 komentāri

Tallinā, Lasnames rajonā, atklāts nelicencēts veikals, kurā tiek tirgota Zviedrijas uzņēmuma IKEA mēbeles un cita produkcija, ziņo igauņu medijs ERR.

Jāpiebilst, ka pirmā oficiāla IKEA veikala izveide Igaunijā ir gaidāma vien 2019. gadā, taču nesen atklātais veikals, kas izmanto IKEA logo, ir nelegāls. Turklāt tajā tiek tirgota produkcija, kas tiek ievesta no Somijas, klāt liekot 20% uzcenojumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vienošanās ar kompāniju IKEA par produkcijas pārdošanu veikalam nav, atzina arī pats veikala direktors Adre Eidels.

Patlaban Nīderlandes kompānija Inter Ikea Systems, kam pieder IKEA preču zīme, iesniegusi tiesā prasību pret Igaunijas kompāniju Iexpress, kas atvērusi nelikumīgo veikalu.

Pirmais IKEA veikals Baltijas valstīs tika atklāts 2013. gada vasarā Lietuvas galvaspilsētā Viļņā. Latvijā pagaidām vēl nav IKEA veikala.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas