“Kas ir šis vīrietis?” Beļģijas policija atklāj iespējamā teroraktu vaininieka foto

0 komentāri

Beļģijas policija izplatījusi fotogrāfiju, kurā redzamais vīrietis tiek turēts aizdomās kā viena no Briseles lidostas spridzināšanā iesaistītajām personām.

“Kas ir šis vīrietis?” vēsta Beļģijas policijas ieraksts tviterī. Viņš tiek meklēts aizdomās, kā viens no lidostā sarīkoto sprādzienu līdzdalībniekiem.

Uzņēmumu no videonovērošanas kameru uzfilmētā materiāla, kur minētais vīrietis redzams kopā ar vēl diviem, stumjot kravas ratiņus, policija izplatīja pēcpusdienā. Kā vēsta vietējie mediji, vēlāk apstiprināta informācija, ka pārējie divi no attēlā redzamajiem vīriešiem atrasti miruši, taču aizdomās turamais gaišajā apģērbā joprojām ir brīvībā.

Foto

Atsaucoties uz likumsargiem, Reuters vēsta, ka novērošanas kameras fiksējušas, iespējams, viņa došanos prom no lidostas neilgu brīdi pēc sprādzieniem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas