Kārtējā šaušana ASV: vīrietis nogalina daudzbērnu ģimeni

0 komentāri

Kārtējā šausminošā traģēdija ASV, Teksasas štatā. Tur personiska konflikta dēļ nošauta ģimene ar sešiem bērniem. Slepkava no nozieguma vietas nav mucis, bet gan pēc vairāku stundu pārrunām ar policiju padevies likumsargiem.

Traģiskā slaktiņa vieta tika atklāta sestdien, kad policija pēc radinieku lūguma apsekoja kādu dzīvojamo māju Hjūstonā, Teksasas štatā. Pirmais pa logu tika pamanīts zēna līķis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Policisti ielenca māju un pamanīja pusaudža ķermeni guļam uz grīdas. Tika pieņemts lēmums ieiet ēkā, bet tajā brīdī 48 gadus vecs melnādains vīrietis atklāja uguni uz policistiem, citēts šerifa biroja pārstāvis Tomass Gililands.

Ieradās papildspēki, un tika uzsāktas pārrunas ar šāvēju. Tika noskaidrots, ka vīrietim jau ir krimināla pagātne, saistīta ar vardarbību ģimenē. Policijai tomēr izdevās viņu pārliecināt padoties.

Foto:

Ķīlnieku krīzes komandai izdevās nodibināt kontaktu ar aizdomās turamo un panākt viņa miermīlīgu padošanos. Mediķi iegāja telpās, un tur atrada astoņu cilvēku līķus – sešu bērnu un divu pieaugušo, skaidro šerifa vietnieks Tims Kanons.

Izrādījās, ka slepkavam bijušas attiecības ar bērnu māti, turklāt vecākais no bērniem – trīspadsmitgadīgais zēns – bijis viņu kopīgs bērns. Tagad sieviete jau dzīvoja kopā ar citu partneri, un kopā audzināja sešus bērnus. Upuri tikuši atrasti rokudzelžos, daži no tiem – pat ar vairākām šāvienu brūcēm.

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas