Kārtējā bēgļu traģēdija – apgāžoties laivai Turcijas piekrastē, bojā iet 25 cilvēki

0 komentāri

Pieaug bojāgājušo skaits Egejas jūrā. Apgāžoties bēgļu laivai Turcijas piekrastē, noslīkuši vismaz 25 cilvēki, tostarp desmit bērni. Vēl 15 cilvēkus Turcijas krasta apsardzei izdevies glābt. 

Bojāgājušo un izglābto nacionālā piederība nav zināma. Tikmēr Grieķijā, šķērsojot Vidusjūru, pagājušās nedēļas nogales laikā ieradušies teju četri tūkstoši patvēruma meklētāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Amatpersonas atklāj, ka, iestājoties siltākam laikam, bēgļu plūsma manāmi palielinās un valstij trūkst resursu viņu uzņemšanai. Tikmēr, lai palīdzētu cīņā ar cilvēku kontrabandu, NATO paziņojusi, ka alianse tuvākajā laikā nosūtīs kuģus, kas patrulēs Grieķijas un Turcijas teritoriālajos ūdeņos.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas