Karš plešas plašumā! Lielbritānijas iznīcinātāji veic pirmos gaisa uzlidojumus teroristiem Sīrijā

0 komentāri

Islāma valsts jeb Daesh grupējumam uzradies vēl viens nopietns pretinieks, un tā ir Apvienotā Karaliste. Pēc gariem strīdiem un debatēm britu parlaments vēl vakarā atbalstīja gaisa uzlidojumus teroristu pozīcijām Sīrijā, tos nekavējoties arī realizējot. Šādai rīcībai gan ir pretēji vērtējumi.

Gaisotne britu parlamentā vakar bija nokaitēta. Apakšnama deputāti, nekautrējoties pēc senākajām tradīcijām skaļi paust savu noskaņojumu, debatēja 10 stundas no vietas. Līdz šim briti bombardējuši Islāma valsts jeb Daesh pozīcijas vien Irākā, taču nu tika lemts par uzlidojumu sākšanu Sīrijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pamatojot šo lēmumu, britu premjers paziņoja, ka izvēle ir – bombardēt teroristus vai gaidīt, kad uzbrukumus veiks viņi.

Skaties foto!

Deivids Kamerons, Lielbritānijas premjerministrs:

Es apzinos risku, ko rada mūsu militārās darbības. Tāpat saprotu, ka militārs spēks ir tikai daļa atbildes. Taču jautājums ir pavisam vienkāršs – vai palīdzēsim sabiedrotajiem sakaut teroristus, kuri nogalina britu ķīlniekus un plāno teroraktus pret britu tautu?

Vēl tālāka iesaiste Tuvo Austrumu militārajās operācijās tomēr guva atbalstu vairākuma deputātu vidū no dažādiem politiskiem spēkiem. Par balsoja 397, pret bija 223 likumdevēji.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas