Karaliskais bēbis būs liels ieguvums Lielbritānijas ekonomikai, saka eksperti

0 komentāri

Britu eksperti prognozē, ka Kembridžas hercogienes Keitas un prinča Viljama bērna piedzimšana būs liels ieguvums Lielbritānijas ekonomikai. Gaidāmā bēbja dēļ britu ekonomikā ieplūdīs miljoniem mārciņu.

Tas tiek skaidrots ar to, ka karaliskās ģimenes pieaugums radīs vispārēju pozitīvu noskaņojumu un briti būs gatavi atvērt plašāk savus naudas maku, lai nosvinētu šo notikumu. Uz peļņas palielināšanos var cerēt bāri, restorāni un kafejnīcas. Tāpat iegūs arī veikalu saimnieki un uzņēmēji, kas izmantos karaliskā jaundzimušā nākšanu pasaulē, lai izgatavotu dažādus suvenīrus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tiek lēsts, ka Lielbritānijas tautsaimniecībā papildus nonāks no 70 miljoniem līdz pat 250 miljoniem Lielbritānijas mārciņu.

Līdzīga situācija bija pirms diviem gadiem, kad piedzima princis Džordžs. Toreiz britu ekonomikā ieplūda ap 240 miljoniem mārciņu.

Ekonomistu vērtējumā liela nozīme būs karaliskā mazuļa dzimumam. Eksperti esot novērojuši – ja pasaulē nāk meitenīte, briti naudu tērē vairāk. Līdz ar to, Lielbritānijas ekonomika visvairāk iegūtu, ja Keitai piedzimtu princese.

Lielbritānijas prinča Viljama un viņa dzīvesbiedres, Kembridžas hercogienes Keitas otrā bērna nākšana pasaulē tiek gaidīta šonedēļ.

Foto:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas