Karadarbības uzliesmojums Ukrainas austrumos; bojāgājušie abās konfliktējošās pusēs

0 komentāri

Kaujās pie Marjinkas Ukrainas austrumos trešdien krituši divi ukraiņu karavīri, bet 30 guvuši ievainojumus, paziņojis Ukrainas prezidenta padomnieks Jurijs Birjukovs.

Savā Facebook lapā viņš arī pavēstījis, ka kaujās iznīcināti arī trīs Ukrainas armijas spēkrati.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā ziņots, Ukrainas armijas ģenerālštābs trešdien pavēstīja, ka plkst. 4.00 no rīta pie Doņeckas Maskavas atbalstītās teroristu bandas, kuras komandējot Krievijas bruņoto spēku kadru virsnieki, uzsāka “liela mēroga uzbrukumu” Ukrainas armijas pozīcijām Marjinkā un Krasnohorivkā, kurā bija iesaistīti vairāk nekā desmit tanku un tūkstotis kaujinieku.

Uzbrukumu atbalstījušas arī pašgājējas haubices.

“Citos virzienos uzbrukumu mūsu pozīcijām arī atbalsta ar to lielgabalu un smago mīnmetēju uguni, kuri starp citu saskaņā ar Minskas vienošanos bija jāatvelk 25 un vairāk kilometru attālumā no saskares līnijas,” teikts ģenerālštāba paziņojumā.

Lai izvairītos no lieliem zaudējumiem Ukrainas armijas vienību rindās, ģenerālštābs atļāvis no aizmugures tuvāk frontes līnijai pievest artilēriju un atļāvis to izmantot pie Marjinkas un Krasnohorivkas.

Kaujās pie Marjinkas iznīcinātas četras Krievijas Galvenās izlūkošanas pārvaldes (GRU) īpašo uzdevumu vienību militārpersonas un desmit kaujinieki,  paziņojis Ukrainas Drošības dienesta vadītāja padomnieks Markijans Lubkivskis.

Kaujās pie Marjinkas vēl vairāk nekā 80 teroristi ievainoti, savā Facebook lapā vēsta Lubkivskis.

Apšaudes rezultātā Marjinkā izcēlušies ugunsgrēki. Šāviņi nogalinājuši arī kādu ciema iedzīvotāju, bet četri ir ievainoti.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas