Kanādas policija novērsusi plānu sarīkot apšaudi Svētā Valentīna dienā

0 komentāri

Kanādas policija piektdien paziņoja, ka izjaukusi kāda pāra plānu visu mīlētāju jeb Svētā Valentīna dienā sarīkot apšaudi Halifaksas pilsētā un pēc tam izdarīt pašnāvību.

Kanādas policija Jaunskotijā paziņoja, ka 19 gadus vecs vīrietis no Kanādas pilsētas Tiberlejas bija ieplānojis ar 23 gadus vecu sievieti no ASV Ilinoisas štata pilsētas Dženīvas sestdien atklāt uguni kādā cilvēku pilnā vietā Halifaksā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Plānā esot bijuši iesaistīti vēl divi cilvēki. Viņu iecere netiek vērtēta kā terorakts.

Viņiem bija “piekļuve šaujamieročiem, un viņu nodoms bija doties uz sabiedrisku vietu Halifaksas reģionā 14. februārī ar mērķi nogalināt mierīgos iedzīvotājus un pēc tam nonāvēties pašiem,” teikts policijas paziņojumā. Policija paziņoja, ka vīrietis piektdienas rītā ticis atrasts miris savās mājās Timberlejā. Amerikāniete kopā ar 20 gadus vecu vīrieti drīz pēc tam tika arestēti Halifaksas starptautiskajā lidostā.

Pēc policijas teiktā, viņi ceturtdienas rītā saņēmuši informāciju par nopietnu draudu saistībā ar šaujamieročiem. “Mums par to kļuva zināms, rīkojāmies ātri un pārtvērām draudu,” pavēstīja policija.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas