Kanāda jaunā sankciju sarakstā iekļauj prokremliskos “baikerus” Nakts vilki

0 komentāri

Kanāda ieviesusi jaunas sankcijas pret Krieviju, kas skārušas arī skandalozos motociklu braucējus Nakts vilki, ka nereti braucienos rotājas arī ar tā dēvētās Jaunkrievijas karogu. 

Nakts vilki jau ilgu laiku cieši sadarbojas ar Krievijas varas iestādēm un uzstājas kā Kremļa inspirētās fašistiskās trieciennieku kustības Antimaidans dibinātājorganizācija. “Baikeri” aprīļa beigās un maija sākumā īstenoja braucienu cauri Eiropai, taču, piemēram, Polijā iebraukšana viņiem tika liegta. Nakts vilku vadonis ir Krievijas prezidenta Vladimira Putina tiešs sabiedrotais. Nakts vilki patrulējuši Krievijas okupētajā Krimā un tur vērsušies pret Ukrainas aktīvistiem, ar to izpelnoties Putina apbalvojumus. Klubs arī atbalstījis aicinājumus anektēt Krimu.

Lūk, Nakts vilki:

Sankciju mērķis ir likt Krievijai īstenot Minskas līgumu par pamieru Ukrainas austrumos.

Tāpat jaunajās sankcijās Kanāda aizliegusi preču importu un eksportu no Krievijas anektētās Krimas pussalas.

Jau ziņots, ka pagājušās nedēļas sākumā Eiropas Savienība pagarināja Krievijai noteiktās sankcijas vēl uz pusgadu un tāda pati reakcija sekoja no Krievijas, solot palielināt sankcijas pret ārvalstu importu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas