Kamēr valstu līderi Minskā sprieduši par mieru, Ukrainā aizvadītajā naktī gājuši bojā cilvēki

0 komentāri

Kamēr valstu līderi Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā sprieda par Ukrainas un Krievijas konflikta risinājumiem, Ukrainas austrumos arī pagājušajā naktī turpinājušās sīvas apšaudes starp prokrieviskajiem separātistiem un Ukrainas armijas spēkiem. Aizvadītajā diennaktī nogalināti vismaz 40 civiliedzīvotāji.

Vissliktākā situācija joprojām ir Doņeckas un Luhanskas apkaimē, ziņo Ukrainas mediji. Sadursmju saasinājums noticis tieši pirms Minskas miera sarunām.

Amatpersonas norāda, ka Krievijas finansētie kaujinieki būtiski palielina apšaudes intensitāti pret Ukrainas armiju un vietējiem iedzīvotājiem. Nemiernieki gan, kā ierasts, apgalvo, ka aizstāvas pret apšaudēm no Ukrainas armijas pozīcijām.

Tikmēr ASV paziņojušas, ka martā plāno sākt Ukrainas karavīru mācīšanu. Ukraiņu karavīri tiks mācīti, kā aizsargāt tiltus un citus stratēģiskus objektus un kā aizsargāties pret artilērijas apšaudi.

Minskas vienošanās paredz pamiera izsludināšanu 48 stundu laikā

Minskas samitā panāktā vienošanās paredzot pamiera izsludināšanu Ukrainas austrumos 48 stundu laikā, kā arī smagā bruņojuma atvilkšanu un drošības zonas izveidi, vēsta krievu aģentūra RIA Novosti.

Tomēr Ukrainas, Vācijas, Francijas un Krievijas līderu panāktā vienošanās vēl jāapstiprina tā dēvētajai kontaktgrupai, kā arī Krievijas apbruņoto teroristu bandu vadoņiem.
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas