Kamēr pasaule seko līdzi notikumiem Sīrijā, Ukrainā notiek nekontrolētas apšaudes

0 komentāri

Kamēr visas pasaules uzmanība pievērsta notikumiem Sīrijā, no Ukrainas austrumiem pienāk arvien jaunas ziņas par nekontrolētām apšaudēm.

Pagājušās nedēļas nogales laikā dzīvību zaudējuši vismaz divi Ukrainas karavīri, bet vēl vairāki ievainoti. Visvairāk pamiera pārkāpumu fiksēti Doņeckas tuvumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ukrainas armija ziņo, ka viņu spēku pozīcijas divu dienu laikā apšaudītas vismaz 50 reizes, savukārt kaujinieku bandas apsūdzības noraida un akcentē, ka aizstāvas pret Ukrainas spēkiem.

Tikmēr jaunākie ANO dati liecina, ka kopš konflikta sākuma pērnā gada aprīlī Ukrainas austrumos dzīvību zaudējuši aptuveni astoņi tūkstoši iedzīvotāju, bet vēl vismaz 18 tūkstoši ievainoti.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas