Kāds vīrietis saņēmis atpakaļ pirms 14 gadiem nozaudētu naudas maku

1 komentārs

Horvātijā kāds vīrietis Lieldienās pa pastu saņēmis pirms 14 gadiem nozaudēto naudas maku, kurā izrādījās vairāk naudas nekā pazušanas brīdī.

“Vispirms es padomāju, ka kāds mani mēģina izjokot, tāpēc es devos pārbaudīt, vai nauda ir īsta,” vietējam laikrakstam stāstīja Iviča Jerkovičs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Naudas maku viņš pazaudējis pirms 14 gadiem, ballējoties kopā ar draugiem. Makā atradās aptuveni 2000 Vācijas marku (1000 eiro), kuras viņš bija izņēmis no bankas konta, lai saremontētu savai mājai jumtu.

Lieldienās viņš negaidīti saņēmis savu veco naudas maku, kurā atradās 1500 Šveices franki (1440 eiro). Sūtītājs nav pievienojis nekādu paskaidrojumu par savu rīcību vai identitāti.

Jerkovičs minēja, ka maka atradējam savulaik varbūt pašam bijušas finanšu problēmas, bet tagad viņš nolēmis atmaksāt.

“Es domāju, ka šī nauda viņu izglāba, un aizvadītos gadus viņš prātoja, cik daudz vajadzētu man atdot. Es nevaru iztēloties, kāpēc kāds tik ilgi paturētu naudas maku,” prātoja Jerkovičs.

“Es gribētu, lai viņš ar mani sazinās. Viņš ir labākais personīgais baņķieris Horvātijā,” piebilda laimīgais maka īpašnieks.

1 komentārs

TOP komentāri

  • skaidrs
    0

    skaidrs

    Protams, pilnu ar eirikiem, kā redzams attēlā!!! :)

    11.04.2015 09:01

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas