Kāds Kalifornijas iedzīvotājs loterijā laimē 180 miljonus dolāru

0 komentāri

Pasakainu naudas summu loterijā laimējis kāds Kalifornijas iedzīvotājs. Piecu bērnu tēvs šādā veidā ticis pie 180 miljoniem ASV dolāru.

53 gadus vecais Riks Knudsens bija iegādājies piecas loterijas biļetes. Viņš stāsta, ka esot māņticīgs un lēmumu par loterijas biļešu iegādi pieņēmis pēc tam, kad vairākos veikalos viņa pirkumu summa veidojusi apaļu skaitli. Rika intuīcija nav pievīlusi – loterijā viņš bija vienīgais, kurš precīzi atminējis visus skaitļus, kas ļāvis vīrietim iegūt loterijas uzkrājumu 180 miljonu dolāru apmērā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņam tika piedāvāta iespēja saņemt pilnu laimestu, ko viņš saņemtu vairāku gadu laikā pa atsevišķiem maksājumiem ik gadu, vai arī – uzreiz visu naudu, bet mazāku summu. Riks izvēlējies pēdējo – viņš saņems 107 miljonus dolāru pirms nodokļu nomaksas.

Problēmu izdomāt, kur tērēt laimestu, vīrietim nebūs. Savu pašreizējo darbavietu viņš jau ir pametis, Riks atklāja medijiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas