Kādā lidostā jau gadu stāv trīs nevienam nevajadzīgas Boeing lidmašīnas

0 komentāri

Malaizijas amatpersonas meklē īpašnieku trim pamestām Boeing lidmašīnām, kas jau gadu stāv Kualalumpuras lidostā, krājot rēķinus par to uzglabāšanu.

Lidosta paziņojusi, ka īpašniekam ir divas nedēļas laika, lai pieteiktos un atmaksātu iekrātos parādus. Pretējā gadījumā lidosta sola rīkoties, lai atgūtu ar lidmašīnu glabāšanu saistītos izdevumus.

Izskanējis, ka lidmašīnu īpašnieks varētu būt kompānija Air Atlanta Icelandic. Tomēr šis uzņēmums gaisa kuģus esot pārdevis jau 2008. gadā, bet tie palikuši Kualalumpuras lidostā.

Šis gan nav pirmais gadījums, kad šajā lidostā “atrasta” nevienam nepiederoša lidmašīna, taču šī ir pirmā reize, kad atrastas trīs, turklāt – tik lielas.

Divas no tām ir pasažieru lidmašīnas, kuru modeļus Boeing vairs neražo, taču pamestā kravas lidmašīna ir otra dārgākā lidmašīna Boeing katalogā, jaunas lidmašīnas cena ir 379 miljoni dolāru.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas