Kad ekskavatoram uzgāžas 1100 tonnu smags skurstenis, notiek brīnums!

0 komentāri

Kādam ekskavatora vadītājam izdevās palikt neskartam traktora kabīnē pēc tam, kad uz tās uzgāzās vairāk nekā 48 metrus augsts un 1170 tonnu smags skurstenis. Brīnumainā izglābšanās notika Pelsitijā, Alabamas štatā (ASV), kur tika demontēts vecas rūpnīcas skurstenis.

Sākotnēji skurstenis tika spridzināts, taču pēc vairāk sprādzieniem tas arvien lepni slējās debesīs. Tāpēc tika nolemts to nogāzt ar ekskavatora lāpstas palīdzību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Uzņemtajā video redzams, kā ekskavatora lāpsta sagrauj skursteņa sānus, un tas sāk gāzties.

Tomēr skurstenis sagruva nebūt tajā virzienā, kur plānots! Video redzams, kā ļaužu pūlis pārsteigumā noelšas, kad vairāk nekā 1100 tonnu ķieģeļu sagāžas uz ekskavatora jumta. Palīgā steidzas glābēji, un pūlis uzgavilē, kad ekskavatora vadītājs neskarts izķepurojas no sadragātās kabīnes.

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas