“Jūsu dienas ir skaitītas, un jūs tiksiet sakauti!” – Rietumi nogalina slavenu teroristu Džihāda Džonu

5 komentāri

ASV spēki Sīrijā veikuši uzbrukumu vienam no slavenākajiem Islāma valsts kaujiniekiem, kas Rietumu masu informācijas līdzekļos iesaukts par Džihāda Džonu.

Uzbrukumā izmantots bezpilota lidaparāts, un tas noticis Sīrijas pilsētā Rakā. Avoti ASV Bruņotajos spēkos uzskata, ka Džihāda Džons uzbrukumā gājis bojā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kuveitā dzimušais Lielbritānijas pilsonis bija redzams daudzos video, kuros redzama nežēlīga izrēķināšanās ar Islāma valsts sagrābtajiem ķīlniekiem.

Tiek uzskatīts, ka Mohameds Emvazi ieradies Sīrijā pirms diviem gadiem un vēlāk pievienojies Islama valsts kaujiniekiem. Lai arī viņam nebija nekādas militāra rakstura lomas džihādistu organizācijā, viņš bija viens no Rietumvalstu meklētākajiem teroristiem.

Džons Kerijs, ASV valsts sekretārs:

Šodien koalīcijas spēki veica gaisa triecienu, kura mērķis bija Mohameds Emvazi, Lielbritānijas pilsonis, kas pazīstams arī kā Džihāda Džons. Videoierakstos, kurus publiskojusi Islāma valsts, redzams, ka viņš ir piedalījies šaušalīgās amerikāņu žurnālistu Stīvena Sotlofa un Džeimsa Foulija, amerikāņu palīdzības organizāciju darbinieka Abdul-Rahmana Kassiga, Lielbritānijas pilsoņu Deivida Heinas un Alana Henninga, kā arī Japāņu žurnālista Jendži Goto un daudzu citu ķīlnieku slepkavībās. Mēs vēl izvērtējam šā trieciena rezultātus, taču teroristiem būtu jāzina, – jūsu dienas ir skaitītas, un jūs tiksiet sakauti!

5 komentāri

TOP komentāri

 • kip
  +3

  kip

  Ziniet, kas ir Ironija? Tas, ka ASV ir vainīgi pie ISIS izveidošanas ( ja neticat, pameklējat info), un tagad veic uzbrukumus savas kļūdas labošanai, un vēl plūc laurus no tā.

  16.11.2015 16:03

 • dron
  +1

  dron

  ISUS sākumā bija paredzēti kā iekšejā USA armija, kas izgāja ārpuss kontroles robežām! BET, vismaz viņi tagad dara visu lai savu kļūdu labotu... kā RU labo savas kļūdas Ukrainā?

  17.11.2015 08:11

 • Anonīmā
  0

  Anonīmā

  Ne jau ASV armija ir pie tā vainīga. Viņi tik pilda savus pienākumus. Diemžēl aiz tā visa slēpjas tā valdība. Arī Tāpat kā Latvijā, valdības dēļ, latviešu tauta tiek pakļauta ļoti lielam riskam ar tiem imigrantiem.

  17.11.2015 09:08

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas