“Jūs neesat vieni” – pāvests uzrunā bēgļus Lesbas salā

1 komentārs

Viena no problēmām, kas ir ne vien Latvijas, bet visu Eiropas Savienības valstu valdību darba kārtībā, ir bēgļu krīze. Lai aicinātu to aktīvāk risināt, pie bēgļiem Grieķijā ieradies Romas pāvests.

Bēgļu nometnē Lesbas salā pāvests Francisks bēgļus aicināja nezaudēt cerību, uzsverot, ka viņi nav vieni savā nelaimē. Bēgļu krīzi katoļu baznīcas vadītājs nosauca par smagāko humāno katastrofu kopš Otrā pasaules kara. Ar Grieķijas reliģiskajiem līderiem viņš parakstīja deklarāciju, starptautisko sabiedrību aicinot risināt krīzes cēloņus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Mēs esam ieradušies, lai pievērstu pasaules uzmanību šai smagajai humānajai krīzei un aicinātu to atrisināt. Kā ticīgi cilvēki mēs vēlamies vienā balsī iestāties par jums. Mēs ceram, ka pasaule ieraudzīs šo traģēdiju un jūsu izmisumu, un reaģēs,” citēts pāvests.

Foto

Pēc bēgļu nometnes apmeklēšanas, Romas pāvests sev līdzi uz Vatikānu aizveda 12 sīriešu imigrantus – trīs ģimenes, kurās ir seši bērni. Vatikāna paziņojumā teikts, ka šādā veidā pāvests Francisks vēlējies izrādīt labas gribas žestu.

1 komentārs

TOP komentāri

 • Linda
  0

  Linda

  Pasauli parvalda alkatigi un bezgodigi cilveki....bet sitais ir vienkarsi gara vajs.
  Vinam acimredzami ir personas dubultosanas,iedomajies ka ir Jezus ar 12.apustuliem...
  Ka var cienit to idiotu ,kurs neapjedz ,ka mudina cilvekus uz pasiznicinasanos.Nu...diemzel tie latini spej atmaksat tikai ar postu,slepkavibam,izvarosanam,laupisanam un vienkarsi parazitesanuVinos tas ir iekodets!!!!!
  Eiropa iet uz grunti,un nekas netiek darits lai glabtos.:(((

  17.04.2016 17:47

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas