Jūrā deg pasažieru kuģis; uz prāmja vairāk nekā 400 cilvēku

1 komentārs

Lai gan sākotnēji vēstīts, ka no prāmja nocelti un izglābti vairāki simti pasažieru, tomēr pēc precizētas informācijas pagaidām tikai 50 cilvēkus izdevies izglābt. Tikmēr ugunsdzēsējiem un kuģa apkalpei nav izdevies apdzēst ugunsgrēku.

Turklāt, kā vēsta glābēji, viņi spiesti strādāt vētras apstākļos – jūrā ir četrus metrus augsti viļņi un vējš, kurš brāzmās sasniedz 80 km/h. Daļa pasažieru ir glābšanas laivā, taču vētras dēļ tos ir grūti uzņemt uz citu kuģu klājiem, kas ieradušies uz katastrofas vietu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā vēsta privātā telekompānija Mega, prāmis Norman Atlantic atradies ceļā no Patras ostas Grieķijā uz Itāliju. Zināms, ka ugunsgrēks sācies uz prāmja autoklāja, kur atradušās cisternas ar olīveļļu, un liesmas strauji izplatījušās pa visu kuģi. Kā stāstījis viens no izglābtajiem pasažieriem, viņi jau jutuši, kā karstumā kūst viņu kurpju zoles.

Nelaimes signāls nosūtīts, kad kuģis atradies 30 jūras jūdzes (55 kilometrus) no Korfu salas.

Kuģis pieder Grieķijas prāmju kompānijai ANEK un kuģo ar Itālijas karogu.

1 komentārs

TOP komentāri

  • hils
    0

    hils

    a kur foto?

    28.12.2014 12:21

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas