Junkers: Bēgļi nosals un ies bojā, ja mēs nerīkosimies strauji

3 komentāri

Bēgļi nosals un ies bojā, ja mēs nerīkosimies strauji – tā brīdinājis Eiropas Komisijas prezidents Žans Klods Junkers svētdien, 25. oktobrī, notikušajā Eiropas līderu sanāksmē. Tajā pieņemts lēmums izveidot vēl papildu 100 tūkstošus vietu bēgļu nometnēs Balkānos.

Kā noprotams no Rietumeiropas mediju ziņojumiem par šo sanāksmi, tā noritējusi augstos toņos un nokaitētā atmosfērā. Piemēram, Slovēnijas līderi brīdinājuši, ka Balkānu reģiona valstis vairs netiek galā ar bēgļiem, un, nesaņemot ātru palīdzību, haoss bēgļu problēmas risināšanā var novest pie Eiropas Savienības sabrukuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr vācu laikraksts Spiegel vēsta, ka saskaņā ar jaunāko sabiedriskās domas aptauju bēgļu krīzes ietekmē Vācijas kancleres Merkeles popularitāte ir sasniegusi zemāko līmeni vairāku gadu laikā – pašreizējo valdību atbalsta vairs tikai 36% valsts iedzīvotāju.

Par ko šorīt raksta pasaules mediji – skaties video!

3 komentāri

TOP komentāri

 • seskis
  +1

  seskis

  Jāsūta atpakaļ, tur ir silti, nenosals!

  26.10.2015 16:02

 • Linda
  +1

  Linda

  Uz to ceribas mazas.:(
  Tie pat atomspradziena izdzivotu.....

  26.10.2015 12:52

 • anna
  +1

  anna

  Svētdien bija 25.oktobris!!!!!!!!

  26.10.2015 09:44

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas