“Jēzus nevēlas, lai jūs kļūtu par slepkavām” – pāvests audzina jauniešus

0 komentāri

Romas pāvests Francisks, uzrunājot Meksikas jauniešus, akcentē: “Jēzus nevēlas, lai jūs kļūtu par slepkavām”.

Turpinot vizīti Meksikā, pāvests apmeklējis Mičoakanas štatu, lūdzot vietējos jauniešus neļauties kārdinājumam pēc vieglas naudas, pievienojoties narkotiku kontrabandistu grupējumiem. Štats ir kļuvis par arēnu asiņainām cīņām starp grupējumiem, kas pārdala ietekmi metamfetamīna tirgū.

Romas pāvests Francisks:

Jēzus ir tas, kurš mums dod cerību. Viņš nekad nav vēlējies, lai mēs kļūstam par slepkavām. Viņš sauc mūs par mācekļiem, viņš sauc mūs par draugiem. Viss, kas ir saistīts ar Jēzu, ir ielūgums dzīvot, dzīvot ģimenē, dzīvot kopienā – sabiedrības labā.

Tomēr pāvests uz brīdi zaudēja ierasto savaldību, kad kāds pārāk sajūsmināts fans sagrāba viņa rokas, liekot Romas katoļu baznīcas vadītājam zaudēt līdzsvaru. Incidenta dēļ pāvests uzkrita ratiņkrēslā sēdošam bērnam un pēc tam bija redzams diezgan niknā tonī kaut ko skaidrojot pagaidām nenoskaidrotam pasākuma apmeklētājam.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas