Jeruzalemē nošauj autovadītāju, kurš apzināti iebraucis pūlī, ievainojot desmit cilvēkus

0 komentāri

Automašīnai tīši ietriecoties cilvēku pūlī, Jeruzalemē trešdien gājis bojā policists un deviņi cilvēki ievainoti, paziņojušas amatpersonas. Palestīnieti, kurš vadīja auto, policija nošāvusi.

Desmit cilvēki tika ievainoti, no kuriem viens slimnīcā mira. Policijas pārstāve paziņoja, ka mirušais bijis policists no robežsardzes dienesta.

Vēl trīs cilvēki atrodas kritiskā stāvoklī.

Policija raksturoja šo incidentu kā teroraktu un atklāja, ka tas noticis tajā pašā vietā, kur pirms divām nedēļām notika līdzīgs uzbrukums, kurā dzīvību zaudēja sieviete un zīdainis.

Avārijas dienestu preses pārstāvis Zaki Hellers norādīja, ka automašīna braukusi pa dzelzceļa sliedēm un pēc tam uztriekusies virsū cilvēkiem, kuri gaidījuši uz perona.

Kad automašīna apstājusies, autovadītājs izkāpis un sācis sist cilvēkus ar dzelzs stieni, atklāja policijas pārstāve.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas