Jaunzēlandē izskaloti aptuveni 200 beigti vaļi

0 komentāri

Jaunzēlandi pārsteigusi neizskaidrojama un nežēlīga dabas parādība – krastā izskaloti aptuveni 200 vaļi. No rīta krastā nobeigušies vairāki desmiti vaļu, bet vairākus okeāna milzeņus brīvprātīgajiem izdevies izglābt.

Nelaime skārusi Jaunzēlandes dienvidu daļu. Piektdienas rītā pludmalē izskaloti 198 vaļi, no kuriem liela daļa lemti mokošai nāvei – noslāpšanai seklajos ūdeņos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vietējie iedzīvotāji stāsta, ka tik liela dabas nelaime te neesot manīta pēdējo 15 gadu laikā. Sešus metrus garos okeāna iemītniekus brīvprātīgie slacīja ar ūdeni, lai pasargātu tos no noslāpšanas, līdz paisums vaļus ieskalos atpakaļ dzelmē. Vairāki desmiti vaļu gan miruši.

Skaties fotogaleriju!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas