Jauns skandāls ASV – neizvirza apsūdzības policistam, kurš nožņaudzis afroamerikāni

0 komentāri

Jauns skandāls Amerikas Savienotajās Valstīs (ASV). Tiesa nav atradusi pietiekami daudz pierādījumu, lai izvirzītu apsūdzības lietā pret baltādaino policistu Denielu Pantelo, kurš vasarā aizturēšanā nožņaudza neapbruņoto afroamerikāni Ēriku Garneru.

Policija 17. jūlijā centās uz ielas aizturēt 43 gadus veco Ē. Garneru par neatļautu cigarešu tirdzniecību, taču viņš pretojās. Cenšoties Ē. Garneru apturēt, policists D. Pantelo izmantoja žņaugšanas tvērienu, kas Ņujorkas policijā ir aizliegts. Pēc tam afroamerikānis mira.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vēlāk noskaidrojās, ka Ē. Garners, kuram mājās palika seši bērni, cietis arī no astmas. Traģēdija sabiedrībā izraisīja skaļu skandālu.

Jaunākais tiesas lēmums daudziem atsaucis atmiņā melnādainā pusaudža nošaušanu Fērgusonā, kur arī tiesa lēma policistam neizvirzīt apsūdzības. Reaģējot uz jaunāko tiesas lēmumu un nolūkā paust savu sašutumu, liels skaits cilvēku bija pulcējušies pie Taimskvēra Ņujorkā.

Foto: REUTERS/SCANPIX

Foto: REUTERS/SCANPIX

Foto: REUTERS/SCANPIX

Foto: REUTERS/SCANPIX

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas