Jauns pavērsiens mīklaini pazudušās Malaysia Airlines lidmašīnas lietā

1 komentārs

Austrālijas prokuratūra pēc vairāk nekā mēneša ilgas izmeklēšanas nākusi klajā ar paziņojumu, ka pie Mozambikas krastiem izskalotie fragmenti, visticamāk, pieder pirms diviem gadiem pazudušās aviokompānijas Malaysia Airlines lidmašīnai.

Prokuratūra ziņo, ka, lai iegūtu 100% pārliecību, jāveic vēl viena ekspertīze, taču šobrīd nav šaubu, ka tās rezultāti apstiprināsies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tas dod cerības, ka aviācijas vēsturē lielākā mistērija varētu tikt atrisināta. Atgādināsim, ka 8. martā, kad apritēja divi gadi kopš lidmašīnas pazušanas, Malaizijas amatpersonas lidmašīnas pazušanu pasludināja par negadījumu un visus tās pasažierus par bojā gājušiem.

Tas raisīja plašu sašutumu pasažieru tuviniekos. Malaizijas lidmašīna ar 239 pasažieriem un apkalpes locekļiem pazuda 2014. gada martā, nezināmu iemeslu dēļ mainot kursu.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Zane
    0

    Zane

    Kā var būt pērnā gada martā, ja tagad pagājuši divi gadi?

    24.03.2016 20:14

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas