Jaunākais Charlie Hebdo numurs eBay tiek izsolīts par vairākiem tūkstošiem eiro

0 komentāri

Jaunākā satīras žurnāla Charlie Hebdo numurs vairāksolīšanas interneta vietnē eBay tiek tirgots pat par 15 tūkstošiem eiro, ziņo Francijas prese.

Salīdzinājumam – tirdzniecības vietās izdevuma cena ir trīs eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

eBay pagaidām nekomentē faktu, ka peļņas tīkotāji vietnē mēģina iedzīvoties uz traģiskā notikuma rēķina. Taču, piemēram, Parīzē bāzēta žurnālistu apvienība Žurnālisti bez robežām (Reporters Sans Frontieres) nosodījusi šādu rīcību. ”Tas, kas tagad notiek eBay, ir absolūti piedauzīgi,” pauž šo apvienību pārstāvošie žurnālisti.

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, ka Francijas preses tirdzniecības vietās trešdienas rītā tika izķerts jaunākais satīras žurnāla Charlie Hebdo numurs, kura vāku rotā jauna Muhameda karikatūra. Kā novēroja TV3 Ziņas Strasbūrā, Charlie Hebdo numurs tiek tirgots ”zem letes” – tikai tiem, kuri jau iepriekš ”pierakstījušies” pie tirgotāja.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas