Jaunākā informācija par teroraktu Stambulā! 41 bojāgājušais un vismaz 230 ievainoto

0 komentāri

Turciju satricinājis terorakts. Vismaz 41 cilvēks nogalināts, bet aptuveni 230 ievainoti uzbrukumā Stambulas Ataturka lidostā, kas ir viena no pasaules lielākajām lidostām.

Latvijas Ārlietu ministrija informē, ka Latvijas iedzīvotāji teroraktā nav cietuši. Par spīti pastiprinātajiem drošības pasākumiem, terorakts notika vakar vakarā, kad trīs teroristi pašnāvnieki sarīkoja apšaudi un pēc tam uzspridzinājās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Divi no sprādzieniem redzami novērošanas kameru ierakstos. Viens sprādziens notika pie termināļa ieejas, bet otrs termināļa ēkā, kur uzbrucējs, domājams, pēc policijas lodes trāpījuma nokrita un pēc tam uzspridzinājās. Turcijas iedzīvotāji ir šokā par notikušo.

Foto

Neviens grupējums pagaidām nav uzņēmies atbildību par teroraktu, bet Turcijas valdība pieļauj, ka tas, visticamāk, ir tā sauktās Islāma valsts jeb Daesh kaujinieku roku darbs.

Pēc uzbrukuma Ataturka lidostas darbība tātad ir daļēji atjaunota.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas