Jaunais vilnis Sočos notiks rudenī; organizatori vilcinās ar pasākuma rīkošanu

0 komentāri

Starptautiskais dziesmu konkurss Jaunais vilnis 2015 pārcelts uz rudeni. Pagaidām neoficiāla informācija liecina, ka tas varētu norisināties no 2. līdz 11. oktobrim. Jāpiebilst, ka iepriekš Jūrmalā jau šajā laikā notika aktīva gatavošanās lielajam pasākumam.

Jaunā viļņa organizatori neatklāj iemeslus, kāpēc pasākums pārcelts uz rudeni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Iepriekš starptautiskais dziesmu konkurss tika rīkots jūlija beigās, lai tā noslēguma koncerts sakristu ar pasākuma rīkotāja, komponista Igora Krutoja dzimšanas dienu.

Laikā, kad tapa skaidrs, ka starptautiskais jauno izpildītāju konkurss Jaunais vilnis 2015. gadā no Jūrmalas tiks pārcelts uz Sočiem, uz augusta mēnesi tika pārcelts arī tā norises laiks.

Jau ziņots, ka lēmums pārcelt Jaunā viļņa norises vietu pieņemts pēc tam, kad Latvijas amatpersonas liegušas valstī iebraukt trim Krievijas estrādes zvaigznēm – Josifam Kobzonam, Oļegam Gazmanovam un Valerijai. Konkurss Jaunais Jūrmalā notika kopš 2002. gada.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas