Jau šobrīd skaidrs, ka Minskas vienošanās par mieru Ukrainā netiks pildīta, saka Rinkēvičs

0 komentāri

Jau šobrīd ir skaidrs, ka Minskas vienošanās par Ukrainu netiks pildīta, un tas potenciāli var nozīmēt arī papildu sankcijas Krievijai, raidījumā 900 Sekundes atzina ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.

Lai arī pēdējo nedēļu laikā nav ziņu par bojāgājušiem vai ievainotajiem Ukrainas austrumu rajonos, iedzīvotāji stāsta, ka šāvieni un sprādzieni tāpat dzirdami katru dienu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat oktobra sākumā Eiropas Drošības un sadarbības organizācija paziņojusi, – ignorējot septembra beigās Minskā panākto kārtējo vienošanos par ieroču arsenāla samazināšanu Ukrainas austrumos, tur manīta liela militārās tehnikas pārvietošanās separātistu kontrolētajās teritorijās.

Video!

Tāpat jau ziņojām, ka, runājot par konfliktu Sīrijā un Krievijas iesaistīšanos tajā, viens no Maskavas mērķiem, ir panākt to, ka Krievija atgriežas starptautiskajā politikā ”ar statusu, ka ar mums tomēr ir jārēķinās”.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas