Japānas pilsētās notiks īpaši semināri, kuros stāstīs par Latviju

0 komentāri

Pēdējā laikā pieaugusi Japānas tūristu interese par Latviju un Baltiju, tāpēc no šodienas šajā Āzijas valstī paredzēti īpaši baltiešu semināri.

Šādi semināri Japānā notiks pirmo reizi, un tie norisināsies trīs pilsētās – Tokijā, Nagojā un Osakā. Tokijā uz semināru tiek gaidīti aptuveni simts viesu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Japānas speciālisti ieteikuši tieši semināru formātu, jo tieši tā šajā valstī interesi par citu zemju tūrisma piedāvājumu var rosināt visefektīvāk.

2013. gadā Latvijas viesnīcās un citās tūristu mītnēs apkalpoti deviņi tūkstoši japāņu tūristu, bet pērn piedzīvots kāpums par 74%. Līdzīgas tendences vērojamas arī šogad, kad pirmajā ceturksnī pieaugums pārsniedza 50%.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas