Janukovičs ”plosto” un mēģina komandēt Putina administrāciju

0 komentāri

Ukrainas eksprezidents Viktors Janukovičs šobrīd savā Soču villā plosto, turklāt mēģinājis komandēt Krievijas prezidenta Vladimira Putina administrāciju, atsaucoties uz saviem avotiem, paziņojis Ukrainas žurnālists Dmitrijs Gordons.

“Janukovičs šobrīd sācis plostot, viņš sēž savā villā un dzer bez pārtraukuma,” trešdien telekanāla “24” pārraidē “Šuster LIVE” sacīja žurnālists.

Viņš atzina, ka nevar atklāt šīs informācijas avotu, vienlaikus uzsverot, ka par saviem vārdiem atbild.

“Es konkrēti zinu, ka tad, kad viņš dzīvoja netālu no Maskavas, pie viņa atbrauca Sergejs Ivanovs, prezidenta Putina administrācijas vadītājs. Janukovičs viņu sagaidīja halātā, jautrā prātā un sāka dot viņam pavēles. Pēc tam Ivanovs atbrauca pie Putina un sacīja: “Vairs mani uz turieni nesūtiet, jo nav skaidrs, kas pie kā ir ciemos – viņš pie mums vai mēs pie viņa”,” pastāstīja Gordons.

“Janukovičs plosto, viņš ir depresijā. Jo droši vien pat viņam ir pielecis, ko viņš vēsturiskā plānā ir sastrādājis,” sacīja žurnālists.

Janukovičs aizbēga no Ukrainas naktī uz 23.februāri. Atrodoties Krievijā, bēglis vairākas reizes vērsās pie Ukrainas tautas savas “leģitimitātes” lietā. Pēdējo četru mēnešu laikā no eksprezidenta nav bijis nekādu ziņu.

3.oktobrī Ukrainas iekšlietu ministra padomnieks Antons Heraščenko paziņoja, ka Putins Janukoviča ģimenei piešķīris Krievijas pilsonību.

Krimināllietās pret Janukoviču pierādījumu bāze jau ir savākta, iepriekš apliecināja Ukrainas Drošības dienesta vadītājs Valentīns Naļivaičenko. Jautājums ir tikai par viņa atgriešanos Ukrainā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas