Janukoviča valdīšanas laikā iznīcināti 90% dokumentu par notikumiem Maidanā

0 komentāri

Izmeklēšanā par noziegumiem, kas pastrādāti pret Maidana aktīvistiem, atklājies, ka vairāk nekā 90% specdienestu dokumentu par notikumiem Maidanā ir iznīcināti, paziņojis Ukrainas ģenerālprokurora vietnieks Oļegs Zaļisko.

Pēc viņa teiktā, personas, kuras devušas nelikumīgās pavēles, no Ukrainas ir aizbēgušas, līdz ar to izmeklēšana notiek, balstoties uz “savākto pierādījumu drupačām”.

Viņš arī piebilda, ka nozieguma vietu apskati, kas bijusi neadekvāta, veikusi iepriekšējā vara, savukārt atsevišķi tiesībsargājošo iestāžu darbinieki iznīcinājuši dokumentus. “Diemžēl aptuveni 90% dokumentu, kas saistīti ar notikumiem Maidanā, ir iznīcināti. Un iznīcināti tīšuprāt,” apstiprināja Zaļisko.

Viņš norādīja, ka izmeklēšanas laikā par notikumiem Maidanā iztaujāts liels skaits tiesībsargājošo iestāžu darbinieku. Tomēr iztaujāšana nav devusi nopietnus pierādījumus, jo visi iztaujātie apgalvoja, ka neko nav nedz redzējuši, nedz dzirdējuši, nedz atceras.

Zaļisko uzsvēra, ka darbs pie Maidanā iesaistīto milicijas darbinieku un citu drošības spēku iztaujāšanas ir sarežģījies, jo ir grūti identificēt, kurā brīdī un vietā atradušies konkrētie aizdomās turamie drošības iestāžu darbinieki.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas