Jaceņuks: Ja pamiers tiks rupji pārkāpts, valstī varētu izsludināt karastāvokli

0 komentāri

Ja Ukrainā izsludinātais pamiers tiks rupji pārkāpts, valstī varētu tikt ieviests karastāvoklis, šādu iespējamību pieļāvis Ukrainas premjerministrs Arsēnijs Jaceņuks.

Kā LNT raidījumā ”900 sekundes” atzina Latvijas aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis, pašlaik Austrumukrainā apšaudes ir atsākušās, turklāt ir aizdomas, ka šāvēji ir Krievijas militāristi nevis ukraiņi, līdz ar to pamieru var uzskatīt par beigušos.

Karastāvoklis nebūs nepieciešams, ja Krievija ievēros visus miera plāna punktus, iepriekš pauda A. Jaceņuks.

Viņš atzina, ka karastāvokļa ieviešana izsauktu rietumu partneru neapmierinātību, jo Ukrainai tādā gadījumā tiktu slēgti visi kanāli miera sarunu rīkošanai.

Svētdien separātisti atbrīvojuši 15 Ukrainas karavīrus, bet gūstā palikuši vēl aptuveni 700 cilvēki. Organizācijas paziņojušas, ka ķīlnieku atbrīvošana notikusi pēc personīgās vienošanās, nevis “Porošenko miera plāna”.

Jaunās Ukrainas, Krievijas un EDSO sarunās, kas varētu notikt aptuveni pēc nedēļas, kaujinieki plāno panākt Donbasa neatkarību, esot paziņojis pašpasludinātās ”Doņeckas Tautas republikas” vadonis.

Portāls SKATIES jau ziņoja – Krievijas prezidents Vladimirs Putins aicinājis Ukrainas valdību sākt pārrunas par valsts dienvidaustrumu daļas valstiskumu. Ar šādu paziņojumu Krievijas prezidents nāca klajā ”Pirmā kanāla” pārraidē ”Воскресное время”, ziņo neatkarīgais Krievijas medijs ”TV Doždj”. Plašāk par to lasiet šeit!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas