Ja Lielbritānija izstāsies no ES, tas draud ar pārtikas cenu celšanos, brīdina finanšu ministrs

0 komentāri

Tieši pēc mēneša Lielbritānijas iedzīvotāji dosies pie vēlēšanu urnām, lai lemtu, vai palikt Eiropas Savienībā. Lielbritānijas finanšu ministrs Džordžs Osborns paziņojis, ka izstāšanās valstī radītu vismaz gadu garu krīzi.

Džordžs Osborns norādījis, ka Finanšu ministrijas veikts pētījums apliecinājis – izstāšanās no Savienības radītu dziļu un tūlītēju ekonomisku šoku, kas nodarītu plašus postījumus valsts ekonomikai kopumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Aicinot britus kārtīgi apsvērt balsojumu, Osborns uzdevis jautājumu – vai iedzīvotāji tiešām vēlas paši nobalsot par krīzes iestāšanos? Viņš brīdinājis, ka līdz ar darbavietu apdraudējumu, krasi celtos arī pārtikas un citu produktu cenas. Referendums par Lielbritānijas turpmāko dalību Eiropas Savienībā notiks 23. jūnijā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas