Ja Lielbritānija izstāsies no ES, tad Īrijas un Ziemeļīrijas iedzīvotājus gaida nopietnas problēmas

0 komentāri

Lielbritānijas izstāšanās no Eiropas Savienības varētu radīt nopietnus ekonomiskus sarežģījumus Ziemeļīrijai, paziņojis Īrijas premjers.

Īrija ir viens no Lielbritānijas galvenajiem tirdzniecības partneriem, tāpēc stingri iestājas pret tās izstāšanos. Īrijas premjerministrs Enda Kenijs paudis pārliecību, ka Eiropa īstenos Lielbritānijas pieprasītās reformas un tiks saglabāta Apvienotās Karalistes dalība Eiropas Savienībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Lielbritānijas iespējamā izstāšanās ir vitāli svarīgs jautājums gan Eiropai, gan Lielbritānijai pašai, gan arī Īrijai. Eiropa ir daudz spēcīgāka ar Lielbritāniju kā centrālu un nozīmīgu dalībvalsti. Reformu veikšana ļaus mums kļūt par spēcīgāku Eiropas Savienību, spēcīgāku Lielbritāniju un arī Īriju, tas nāks visiem par labu,” norāda Īrijas premjerministrs.

Referendums par Lielbritānijas izstāšanos vai palikšanu Eiropas Savienībā gaidāms 2017. gada beigās.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas