Ja Lielbritānija izstāsies no ES, cietīs tās ekonomika – paziņo Kamerons

1 komentārs

Ja Lielbritānija nolems izstāties no Eiropas Savienības, tiks apdraudēta valsts ekonomiskā drošība. Šādu pārliecību paudis britu premjers Deivids Kamerons.

Turpinoties kampaņai pirms jūnijā gaidāmā referenduma par Lielbritānijas nākotni Eiropas Savienībā, Kamerons, kurš stingri iestājas par palikšanu Eiropas valstu blokā, šodien, uzrunājot savus atbalstītājus, galveno uzmanību veltīja tam, kā referendums var ietekmēt britu ekonomiku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk


Deivids Kamerons:

Runa ir par mūsu ekonomiskās drošības garantēšanu šeit Lielbritānijā. Nav nekā svarīgāka par to. Ja mums ir spēcīga, droša un augoša ekonomika, mums ir darbs, pārtika, ko likt galdā, cilvēkiem ir iztikas līdzekļi, ir nauda tādām izcilām skolām kā šī, tiek finansēta veselības aprūpe, un mēs esam spēcīgi pasaulē. Es esmu pilnībā pārliecināts, ka mūsu ekonomiskā drošība būs labāka, ja paliekam reformētas Eiropas Savienības sastāvā, un tā būs nopietni apdraudēta, ja izstāsimies.

Anglijas Banka nupat ir brīdinājusi, ka, pametot Eiropas Savienību, Lielbritānijā sāksies ekonomikas recesija. Savukārt Starptautiskais valūtas fonds prognozē, ka izstāšanās no Eiropas Savienības palē-ninās britu tautsaimniecības izaugsmi.

1 komentārs

TOP komentāri

  • SO.
    0

    SO.

    Nesaprotu britu politiku.Vai kādreiz Kamerons nebija tas, kurš ierunājās par iespēju izstāties no ES, par referenduma nepieciešamibu? Tagad apdomājās, nobijās un dzied citu dziesmu.

    14.05.2016 18:59

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas