Ja atklāsies, ka bēgļi uzbrukuši sievietēm, viņus deportēs atpakaļ uz mājām

0 komentāri

Vācijas valdība draud deportēt patvēruma meklētājus, ja atklāsies saistība ar seksuālo uzmākšanos.

Vācijas mediji turpina šķetināt, kas tad īsti notika Jaungada naktī Ķelnē un citās pilsētās. Tiek norādīts, ka Ķelnes policijas vadības teiktais ir pretrunā ar notikuma vietā bijušo policistu stāstīto. Tas raisa aizdomas, ka notikušā apstākļu noklusēšana turpinās.

Kā norāda izdevums Zeit, – lai arī policijas vadība par to runā izvairīgi, kārtības sargu teiktais liecina, ka pūlī pie Ķelnes dzelzceļa stacijas bijuši ļoti daudz patvēruma meklētāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr Spiegel vēsta, ka šie notikumi raisījuši lielas bažas vācu sabiedrībā – saskaņā ar jaunākās aptaujas datiem aptuveni trešdaļa iedzīvotāju plāno izvairīties no lielākiem cilvēku pūļiem.

Savukārt Frankfurter Algemeine Zeitung ziņo, ka, piemēram, Diseldorfā atsaucību gūst iniciatīva iedzīvotājiem veidot pašaizsardzības grupas. To gan neatbalsta policija, norādot, ka tiesiskuma nodrošināšanas ņemšana savās rokās nav vēlama.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas