Izveidots atbildes video Krievijas okupāciju slavinošajai sāgai

1 komentārs

Internetā publicēts video, kas veidots kā atbilde “krievu okupanta” slavināšanai. Video norādīts uz okupācijas postošajām sekām un to, cik attīstītas tagad ir valstis, kas spējušas aizstāvēt savas teritorijas no iekarotājiem.

Atbildes video pieminēta Afganistāna, kurā pēc Krievijas ienākšanas tagad ”valda ieroči, vardarbība un narkotikas”, kā arī Somija, kas spēja uzveikt padomju armiju un tagad ir viena no attīstītākajām valstīm Eiropā. ”Mani palūdza no turienes aiziet, un tagad somi ražo telefonus, apģērbus un pārtikas produktus – daudzus no tiem, kuru mums pašiem tagad nav,” teikts video.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat atbildes video minēta Polijas galvaspilsētas Varšavas iekarošana, kā arī tas, ka tagad vidējais Polijas iedzīvotājs ir četras reizes pārtikušāks nekā vidējais Krievijas iedzīvotājs.

Video minēta arī Sahalīnas sala, kuru Krievija iekarojusi. Mūsdienās Sahalīnā vēl aizvien lielā mērā saimniekošana balstās naturālajā saimniecībā, savukārt turpat kaimiņos – Japānā  – cilvēki dzīvo pārticībā un izmanto jaunākās tehnoloģijas.

Video pieminēts arī genocīds pret ukraiņiem, kas tika īstenots 1932. un 1933. gadā, kā arī tas, ka Padomju Savienība faktiski bija vienojusies ar Ādolfu Hitleru par Eiropas teritoriju sadali pirms Otrā pasaules kara.

Skaties video!

Jau ziņojām, ka iepriekš tika izveidots propagandas video, kurā tika pausts, ka padomju okupācija Baltijas valstīs atnesusi ražošanas uzplaukumu, bet tagad baltieši ”ražo šprotes un tīra tualetes Eiropā”.

Skaties!

1 komentārs

TOP komentāri

  • zaķenīte
    0

    zaķenīte

    krievu okupantu video ir atbalstīs no yūtūba, bet alternatīva noņemta - HA!!!!

    01.04.2015 22:11

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas