Izvarošana Ķelnē raisījusi sašutuma vilni pret ”atvērto durvju” politiku bēgļu uzņemšanā

6 komentāri

Jaungada svinības Vācijas pilsētas Ķelnes centrā izvērsušās par haosu, kas iekļāvis virkni seksuālu uzbrukumu, tostarp izvarošanu, kurā tiek vainots nekontrolēts arābu vai Ziemeļāfrikas izcelsmes vīriešu grupējums.

Tiek ziņots, ka vīrieši bijuši apreibinošo vielu ietekmē. Notikušā apmēri kļuva zināmi vakar vakarā – pēc tam, kad sūdzības par seksuāliem uzbrukumiem, tostarp vienu izvarošanu, bija iesnieguši vairāki desmiti sieviešu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Masveida uzbrukums notika pašā pilsētas centrā, pie Ķelnes Centrālās stacijas, kur bija sapulcējušies apmēram 1000 vīriešu. Viņi sākotnēji meta petardes jaungada svinētāju vidū, bet tad izmantoja radušos haosu, lai uzbruktu garāmgājējiem, atņemot viņiem naudasmakus, mobilos tālruņus un veiktu seksuāla rakstura uzbrukumus.

Ķelnes policijas šefs to nosaucis par pilnīgi jaunu noziedzības dimensiju. Vietējie mediji ziņo, ka cietušo ir krietni vairāk. Policijai šobrīd izdevies aizturēt vien dažus aizdomās turētos uzbrucējus.

Notikušais ir satraucis daudzus Vācijas iedzīvotājus un izraisījis jaunu sašutuma vilni pret “atvērto durvju” politiku migrantu uzņemšanas jautājumā.

Foto

6 komentāri

TOP komentāri

 • andris
  +2

  andris

  Vis;am sievietēm vajag izdalīt šaujamos! Vai arī tos debīlos,kūpinātos neandertāliešus izolēt no sabiedrības jau izsenis zināmās, ērtās vietās! Tie tik ir purni!!! Hičkoks nobāl savās šausmu fantāzijās!!!! Celsies vēl vācu izcilā valstsvīra gars!!!! Un būs maza mēroga Bērtuļa nakts!

  06.01.2016 02:14

 • Es
  +2

  Es

  Šitie izdzimteņi aplipinās mūsu sievietes ar visādām zarazām utt.,bet atrodās tik daudz stulbu cilvēku,latviešu,kuri pat tos mežoņus aizstāv.Nabaga bēglīši! Nebrīnīšos,ja kādam ienāks doma,ka mums savā zemē jāintegrējas un jāpiemērojas tiem mežoņiem.

  05.01.2016 22:00

 • zzz
  +2

  zzz

  Šos pretekļus atpakaļ uz viņu izcelsmes valstīm. Slēgt Eiropas robežas.

  05.01.2016 21:00

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas