Izredzes uz vienošanos par Grieķijas glābšanu 50 pret 50, uzskata diplomāti

0 komentāri

Izredzes, ka Grieķijai izdosies panākt vienošanos par jaunu finansiālās palīdzības programmu, ir 50 pret 50, sestdien pirms eirozonas finanšu ministru tikšanās izteikušies diplomāti.

Tiek lēsts, ka nākamo trīs gadu laikā Grieķijai būs nepieciešami 82 miljardi eiro, taču tagad tiek apsvērta 74 miljardus eiro liela aizdevuma piešķiršana, un Atēnām iztrūkums būs jāsedz ar pašas ieņēmumu pārpalikumu, izteicās viens no aģentūras DPA avotiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Tā ir vērā ņemama summa, un tāpēc mēs sagaidām grūtas sarunas,” piebilda kāds Eiropas Savienības (ES) diplomāts, kas vēlējās palikt anonīms. “Izredzes ir 50 pret 50.”

Diplomāts norādīja, ka starp Grieķiju un starptautiskajiem aizdevējiem ir vienprātība, piemēram, par privatizāciju, taču tādos jautājumos kā pievienotās vērtības nodoklis (PVN) pensijas un darba tirgus reformas no Atēnām tiek gaidīts sīkāks izklāsts un precīzāks īstenošanas grafiks.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas