Izraēlas ministra sieva spiesta atvainoties pēc tviterī publicēta joka par Obamu

0 komentāri

Izraēlas iekšlietu ministra laulātā draudzene radiožurnāliste Džūdija Šaloma Nir Mozesa bija spiesta atvainoties pēc joka publicēšanas tviterī par ASV prezidentu Baraku Obamu, kuru daži tvitera lietotāji atzinuši par rasistisku.

Žurnāliste, kurai tviterī ir teju 75 000 sekotāju, savā mikroblogā iepriekš bija ierakstījusi: “Zināt, kas ir “kafija Obama”? Melna un vāja.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Neveiksmīgā joka autores dzīvesbiedram iekšlietu ministram Silvanam Šalomam maijā tika uzticēta atbildība par miera sarunām ar palestīniešiem un stratēģisko dialogu ar ASV.

Džūdija Šaloma Nir Mozesa vēlāk tviterī pauda cerību, ka muļķīgais joks neizjauks viņas laulību.

“Lūdzu piedošanu, ja es kādu esmu apvainojusi. Ceru, kas es būšu precēta sieva arī tad, kad mans vīrs izkāps no lidmašīnas un uzzinās, ko es esmu izdarījusi,” norādīja žurnāliste.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas