Izdod orderi bijušo Latvijas Krājbankas īpašnieku arestam

0 komentāri

Lielbritānija izdevusi orderi bankrotējušās Latvijas Krājbankas un Lietuvas bankas Snoras bijušo akcionāru Vladimira Antonova un Raimonda Baranauska arestam.

Saskaņā ar Lietuvas amatpersonu ziņām Antonovs un Baranausks ir pārkāpuši viņiem noteikto drošības līdzekli un pametuši Lielbritāniju.

Antonova advokāts paziņojis, ka viņa klients devies uz Krieviju.

Lietuva Antonova un Baranauska aizturēšanai ir izdevusi Eiropas Savienības orderi. Viņi tiek apsūdzēti par Snoras īpašumu piesavināšanos aptuveni 490 miljonu eiro vērtībā un dokumentu viltošanu.

Snoras bankai piederēja arī vairāk nekā 60% likvidējamās Latvijas Krājbankas akciju, kurai pirms maksātnespējas pasludināšanas tika konstatēts ap 100 miljonu latu liels līdzekļu iztrūkums.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas