Itālijas krasta apsardze nedēļas nogalē izglābj 4,6 tūkstošus bēgļu

0 komentāri

Itālijas krasta apsardze pie Lībijas krastiem laika posmā no ceturtdienas līdz sestdienai izglābusi aptuveni 4,6 tūkstošus nelegālo imigrantu, vēsta pasaules mediji.

Lai arī, saskaņā ar ANO datiem, bēgļu plūsma cauri Vidusjūrai pēdējo nedēļu laikā ir samazinājusies par aptuveni trešo daļu, nelegālo imigrantu masas, kas cenšas patverties Eiropā, arvien vēl ir ievērojamas, un atkal ar jaunu sparu bēgļi mēģina jūru šķērsot pēdējās dienās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

ANO paziņo, ka Latvijai nāksies uzņemt vairāk bēgļu nekā iepriekš plānoto 531

Latvijai nāksies uzņemt krietni vairāk bēgļu nekā šobrīd plānotā 531 persona, to pirmajā televīzijas intervijā Latvijā LNT Ziņām atzina ANO Bēgļu aģentūras reģionālās pārstāvniecības Ziemeļeiropā vadītāja Karolīna Lindholma Bilinga.

Foto: Mucenieku iedzīvotāji protestē pret bēgļiem

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas