Itālija vēlas pārtraukt ārvalstīs noslēgto viendzimuma pāru laulību reģistrāciju

0 komentāri

Itālijas iekšlietu ministrs Anhelino Alfano otrdien paziņojis, ka pārtrauks ārvalstīs noslēgto viendzimuma pāru laulību reģistrāciju. “Viendzimuma cilvēku laulības Itālijā nav iespējamas. Tāpēc šīs laulības nevar tikt iekļautas Itālijas reģistros (..) tā vienkāršā iemesla dēļ, ka likums to neatļauj,” paziņoja Alfano.

Ministrs atklāja, ka devis rīkojumus pašvaldībām visā valstī atcelt šādus ierakstus, norādot, ka pretējā gadījumā to izdarīs pats.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vairākas pašvaldības jau paziņojušas, ka ministra rīkojumam nepakļausies.

“Ja viņi vēlas tās atcelt, lai atceļ, bet ne Boloņas vārdā. Tā nepakļausies,” paziņoja pilsētas mērs.

“Nosūtīt apkārtrakstu par jautājumiem, kas skar tik daudzu cilvēku ikdienas dzīvi, nav birokrātiski, bet traģikomiski,” viņš piebilda.

“Anhelino Alfano neizdodas koncentrēties uz noziedzības novēršanu, drošību, cīņu pret mafiju, īsumā, iekšlietu ministra pienākumiem. Viņam ir citas prioritātes, bet es cīnīšos par homoseksuāļu laulību reģistrēšanu Romā,” paziņoja Romas mēra vietnieks.

Līdzīgi reaģējušas arī Udīne un Neapole.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas