Itālija izmeklē iespējamo Islāma valsts kaujinieku ”iefiltrēšanos” imigrantu vidū

0 komentāri

Itālijas prokuratūra Palermo sākusi izmeklēšanu par iespējamo teroristiskās organizācijas Islāma valsts kaujinieku iefiltrēšanos imigrantu vidū, kas ar laivām ierodas Sicīlijā. Prokurorus par šādu risku brīdinājis Itālijas slepenais dienests, ziņoja laikraksta Corriere izdevums Palermo.

Laikraksts vēstīja, ka aizdomās turamie, kas saistīti ar Islāma valsti vai citiem teroristu grupējumiem, ieradušies Itālijas teritorijā pēdējo mēnešu laikā reizē ar tūkstošiem imigrantu no Sīrijas un Lībijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Daļa aizdomās turamo jau devušies tālāk uz citām Eiropas valstīm, ziņoja Corriere.

Pēc Islāma valsts draudiem Itālija septembrī pastiprināja drošības pasākumus. Itālijas iekšlietu ministrs Anhelino Alfano norādīja, ka džihādistu grupējuma radītie draudi ir līdzvērtīgi starptautiskās teroristiskās organizācijas Al Qaeda draudiem pēc 11.septembra teroraktiem.

Tolaik Alfano sacīja, ka izlūkdienestu rīcībā nav pierādījumu, ka Islāma valsts plānotu uzbrukumu Itālijai.

Viņš arī norādīja, ka izlūkdienesti nesaskata terorisma risku imigrantu vidū, kaut migrantu plūsmai tiek stingri sekots līdzi.

Tomēr robežkontrole tika pastiprināta, lai “izvairītos no riska, ka Itālija kļūst par ieejas vārtiem” džihādistiem, kas uzbrūk Eiropai.

Šogad Itālijā ar kuģiem un laivām ieradušies vairāk nekā 150 000 imigrantu, liecina jaunākie dati, kas publiskoti oktobrī.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas