“Islāms izvaro Eiropu” – šā poļu žurnāla vāks tiek asi kritizēts

7 komentāri

Sašutumu Eiropā izpelnījies kāda Polijas žurnāla vāks, uz kura vēstīts, ka Islāms izvaro Eiropu. Turklāt uz žurnāla vāka kā ilustrācija šim materiālam ir kāda gaišmataina sieviete, kurai uzbrūk tumšādaini vīrieši.

Attēls, kurā blondai, Eiropas karogā tērptai sievietei uzbrūk tumšādaini vīrieši, domāts kā ilustrācija rakstam saistībā ar notikumiem Jaungada naktī Vācijas pilsētā Ķelnē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr pārējā Eiropā šim poļu žurnālam tiek pārmesta Hitlera nacistu propagandas metožu izmantošana naida kurināšanai, līdzīgi kā pagājušā gadsimta 30. gados attiecībā pret ebrejiem, tostarp tajā pašā Polijā.

Skaties video!

”Ķelne, piedod!” Bēgļi jūtas ļoti neērti un dāvina sievietēm ziedus

7 komentāri

TOP komentāri

 • Ilva
  +2

  Ilva

  Islamisti var darit ko grib bet Eiropiesi pat nedrikst teikt taisnibu. Viss notiek par labu imigrantiem. Tik nezinu kapec.

  19.02.2016 14:01

 • Visvaldis Vansovics
  +1

  Visvaldis Vansovics

  Kas liedz rakstīt taisnību? es rakstu visu laiku ko domāju un domāju, ka pie apstākļiem un iespējas es nepiecietīšu nevienu melno lopu un ja būs vajadzība iznīcināšu bez žēlastības un emocijām.

  20.02.2016 10:13

 • Visvaldis Vansovics
  +1

  Visvaldis Vansovics

  Un Eiropā vēlas pateikt, ka tie ir meli un tā nav patiesība. Zviedrijā skolnieku nodūra citplanētietis, sievieti nometnē citplanētietis, Ķelnē un citās pilsētās visi bija citplanētieši kuri uzmācās sievietēm. Francijā visi teroristi bija citplanētieši un tt. Jā, tiem mēs klāt netiekam, tie atlido, nodara savu un izgaist. Tikai islāms paliek uz zemes un turpina savu melno darbu. Bet mums lūk ir jāpieņem viņi un jāpielāgojas viņu mentalitātei jo mēs neprotam pareizi dzīvot.

  20.02.2016 10:10

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas