Islāmistu uzbrukumā Dienvidkorejas vēstniecībai Lībijā divi bojāgājušie

0 komentāri

Islāmistu uzbrukumā Dienvidkorejas vēstniecībai Lībijas galvaspilsētā Tripolē svētdien gājuši bojā divi cilvēki, apstiprinājusi Dienvidkorejas Ārlietu ministrija. Bojāgājušie ir vēstniecības apsargi. Vēl viens apsargs ir ievainots.

“Dienvidkorejas pilsoņi nav gājuši bojā,” medijiem atklāja kāda Dienvidkorejas Ārlietu ministrijas amatpersona. Amatpersonas sniegtā informācija liecina, ka islāmisti atklājuši uguni pret vēstniecību no garāmbraucošas automašīnas.

“Mēs nezinām, vai uzbrukums bija vērsts pret vēstniecību vai lībiešu apsargiem.” Ministrija apsver visu savu darbinieku evakuēšanu no Lībijas.

Kopš 2011.gada augustā NATO aviācijas atbalstītie nemiernieki gāza pulkveža Muamara Kadafi režīmu, Lībijā tā arī nav izdevies ieviest efektīvu valsts pārvaldi un likuma varu.

Lībijas valdība nespēj pakļaut kontrolei valsti, kurā darbojas milzum daudz bruņotu kaujinieku vienību, bandu un islāmistu radikāļu grupējumu. Pēdējo mēnešu laikā vardarbība tikai pieņēmusies spēkā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas