Islāma valsts teroristi mēģinājuši sarīkot vēl vienu teroraktu Ēģiptē

2 komentāri

Pēc Krievijas lidmašīnas katastrofas Ēģiptē britu specdienesti atklājuši jaunu Islāma valsts atbalstītāju mēģinājumu sarīkot teroraktu Ēģiptē. Kā vēsta britu laikraksti, tas arī bijis izšķirošais iemesls, kādēļ Lielbritānija aizliegusi lidojumus uz Ēģipti.

Jau pirms 10 mēnešiem britu specdienesti brīdinājuši Ēģipti par iespējamajiem terora draudiem, pieprasot krietni pastiprināt drošību lidostās un citos tūrisma objektos, ziņo britu laikraksts Guardian. Lai gan tas ticis darīts, pasaules mediji vēsta, ka ar to nav bijis pietiekami, un vēl nesen Ēģipti apmeklējušie tūristi stāsta par apšaubāmajām drošības kontrolēm, piemēram, pieticis ar 20 eiro kukuli, lai izvairītos no bagāžas pārmeklēšanas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tiek pieļauts, ka tieši nododamajā bagāžā ievietots spridzeklis varētu būt nonācis avarējušajā Krievijas lidmašīnā.

Tādēļ vairākiem tūkstošiem britu tūristiem, kas Ēģiptē gaida iespēju doties mājās, būs ļauts atgriezties tikai ar rokas bagāžu. Pārējās mantas tikšot nogādātas vēlāk ar atsevišķām lidmašīnām.

Saskaņā ar Lielbritānijas premjera Deivida Kamerona pavēli no Šarmelšeihas paredzēts evakuēt 20 tūkstošu britu tūristu, kurus transportēs tam īpaši norīkotas lidmašīnas.

Skaties video:

2 komentāri

TOP komentāri

 • ...
  0

  ...

  Latvija nedomā. Uz Ēğipti joprojām lido tūristi no LV.

  17.11.2015 00:35

 • ...
  0

  ...

  tā lūk valsts domā par saviem cilvekiem ....un kā rīkotos latvija?a nekādi ,

  06.11.2015 08:44

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas