Islāma valsts publicē video, kurā mazs puisēns brutāli nogriež galvu lācēnam

0 komentāri

Mazs puisēns ar īstu nazi nogriež galvu rotaļu lācēnam – tieši šādu video publicējusi teroristiskā organizācija Islāma valsts.

Šis video ir viens no internetā nonākušajiem materiāliem, kas parāda, ka Islāma valsts gatavo jaunu armiju, savās rindās iesaistot arī bērnus. Patlaban Sīrijā un Irākā teroristi kontrolē teritorijas, kurās dzīvo vairāki desmiti tūkstošu bērnu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Piemēram, kādā no video Islāma valsts terorists mazam puisēnam vaicā, vai viņš vēlas doties uz Beļģiju. Atbilde ir apstiprinoša – puisēns to vēlas, un Beļģijā dzīvo neticīgie. Tāpat mazajam zēnam tiek jautāts: kas viņš labāk vēlas kļūt – džihādists vai piedalīties pašnāvības operācijā. Atbilde ir – džihādists. ”Intervētājs” iet vēl tālāk un uzdod zēnam jautājumu, ko ir nodarījuši ”neticīgie”. Zēns atbild, – viņi nogalina musulmaņus, to dara visi neticīgie Eiropā.

Video! Zēns izrēķinās ar rotaļu lācīti!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas