“Islāma valsts” kaujinieki Irākā nogalinājuši 46 cilts piederīgos

0 komentāri

Teroristu organizācijas “Islāma valsts” kaujinieki Irākas Anbāras provincē trešdien nogalinājuši 46 kādas cilts locekļus, kuri cīnījās pret džihādistiem. Vīrieši no Albu Nimras cilts nogalināti reģionā, kuru pagājušajā nedēļā savā kontrolē sagrāba “Islāma valsts” kaujinieki.

Faktu, ka šāds slaktiņš noticis, apstiprināja arī policijas pārstāvis un vienības “Al Sahwa” līderis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Džihādisti ir sagrābuši savā kontrolē lielu daļu no Anbāras provinces, un slaktiņa mērķis, visticamāk, ir atturēt vietējās ietekmīgās ciltis no pretošanās, kas ievērojami atvieglotu džihādistu centienus pārņemt savā kontrolē visu provinci.

Tviterī cirkulē attēli, kuros redzamas ainas pēc slaktiņa, bet to autentiskumu nav iespējams neatkarīgi apstiprināt.

Vienā no attēliem redzami vairāk nekā 30 vīrieši civilās drebēs beigti guļam ielas vidū. Upuri ir basām kājām, un daudziem ir aizsietas acis. Viņu rokas ir sasietas aiz muguras.

“Islāma valsts” vēl nav uzņēmusies atbildību par šo slaktiņu, bet grupējums ir pastrādājis šādas slepkavības citos ieņemtajos apgabalos Irākā un Sīrijā, nogalinot simtiem cilvēku.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas