Islāma valsts kaujinieki drīzumā dosies uz Itāliju, norāda Lībijas ministrs

2 komentāri

Teroristu organizācijas Islāma valsts kaujinieki tuvākajās nedēļās plāno ierasties Itālijā, trešdien paziņojis Lībijas starptautiski atzītās valdības informācijas ministrs Omars al Gavari.

Ministrs itāļu ziņu aģentūrai Ansa sacīja, ka islāmisti ieradīsies Itālijā, paslēpušies imigrantu laivās. Itālija, sevišķi Roma, jau labu laiku ir kaujinieku mērķu vidū, un Islāma valsts vairākkārt draudējusi uzbrukt galvaspilsētai. “Tuvākajās nedēļās Itālija piedzīvos ne tikai nabaga afrikāņu imigrantu ierašanos, bet arī laivas, kurās atradīsies “Islāma valsts” kaujinieki,” paziņoja al Gavari, piebilstot, ka arī Malta piedzīvos ko līdzīgu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēdējo nedēļu laikā abās valstīs ieradušies tūkstošiem imigrantu, cilvēku kontrabandistiem izmantojot savā labā Lībijā valdošo haosu.
Kopš 2011.gada augustā NATO aviācijas atbalstītie nemiernieki gāza pulkveža Muamara Kadafi režīmu, Lībijā tā arī nav izdevies ieviest efektīvu valsts pārvaldi un likuma varu. Valstī par varu pašreiz cīnās divas konkurējošas valdības un parlamenti. Starptautiski atzītā Lībijas valdība bāzējas ostas pilsētā Tubrukā.

Itālijas ārlietu ministrs Paolo Džentiloni jau februārī pauda bažas par Islāma valsts nostiprināšanos Lībijā, no kurienes tā var veikt uzbrukumus Eiropā un destabilizēt kaimiņvalstis.

Džentiloni norādīja, ka pastāv nopietns risks, ka vietējie grupējumi var sadarboties ar Islāma valsti.

2 komentāri

TOP komentāri

 • Indulis Goldmanis
  0

  Indulis Goldmanis

  Tie afrikāņi arī pie mums dedzinās mašīnas un mājas,demolēs veikalus,kā tas jau notika līdz šim mierīgajā Zviedrijā. Viņi vienmēr ar kautko būs neapmierināti.Un darba tirgum nekāda labuma arī nebūs,lai nemaz necer.

  13.05.2015 23:53

 • aha
  0

  aha

  tas nekas, ar kvotām viņus sadalīs pa ES valstīm!

  13.05.2015 19:00

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas